De Heurne 60+singlesmiddag
Zondagmiddag 24 augustus 2025 kunnen alleenstaande senioren boven de ±60 jaar elkaar ontmoeten onder het genot van een hapje en drankje in de prachtige tuin van boerderij | restaurant Op De Brusse in het dorpje De Heurne (Gld) aan de Brussendijk 4 (tussen Dinxperlo en Aalten).
Ben je jonger? Dan ben je natuurlijk ook van harte welkom!
(zie foto's helemaal onderaan ↓)
Een uitgaansmiddag voor vrijgezelle 60-plussers. Samen borrelen en babbelen in de prachtige tuin van Op De Brusse in De Heurne (Gld). Voel je je goed bij de doelgroep: ALTIJD WELKOM!
Vorig jaar 11 augustus 2024 waren we ook met een 60+ singlesmiddagcafe in de tuinen van 'Op De Brusse' in De Heurne (Gld). Hier een korte impressie.
Borrelen, kennismaken, babbelen, lachen en fijne gesprekken voeren in de buitenlucht (bij slecht weer natuurlijk binnen of onder de overkapping). Je kunt ook de grote tuin inlopen en via het prachtig aangelegde pad samen een rustig plekje zoeken om een fijn, gezellig of misschien een serieus gesprek voeren op een bankje of knus zitje. Het is er in één woord prachtig. Zie foto's.
Onze zondagmiddag singlescafe's zijn geen datingmiddagen. Het doel is elkaar laagdrempelig ontmoeten. Er is geen dansgelegenheid. Voor vragen mag je te allen tijde even bellen naar DatingOost tel. 0546-492899
Aanvang 14 uur
Inloop vanaf 13.30 uur (niet eerder)
Boerderijrestaurant Op De Brusse wordt gerund door het echtpaar Hans en Diana. Zij zijn ook onze gastheer en gastvrouw deze middag.
Bezoek deze locatie sowieso eens met iemand anders. Prachtig! Check hun website voor de openingstijden. Ga er lekker koffie drinken of geniet er van een high tea.
Entree €14,- incl. koffie en hapjes
Graag gepast betalen. Bij de entree hebben we geen pin. Houd daar aub rekening mee.
Vooraf online de entree betalen kan via deze pagina
Locatie:
boerderij-restaurant Op De Brusse
Brussendijk 4
7095 BD De Heurne Gld.
Tel. 06-22913356
Mail: info@opdebrusse.nl
PERSOONLIJK WELKOM bij binnenkomst.
Parkeren:
Er zijn een paar parkeerplekken op het terrein van 'Op De Brusse'.
Let op dat je zó parkeert dat er nog meer auto's bij kunnen 😉
Parkeren kan verder ook aan de Brussendijk bij de buren: de autogarage en hier tegenover.
Lees verder onder alle foto's ↓
---------------------------------
Je kunt terecht bij Boerderijrestaurant 'Op De Brusse' in De Heurne voor:
kookworkshops
high tea
restaurant
lunch
koffie met taart
diner
feestjes
-----------------------------------
Bekijk DatingOost ook op You Tube
DatingOost is een datingbureau met eigen 40+datingsite en Persoonlijke Bemiddeling 60-80jr.
DatingOost organiseert iedere maand 40+singleparty's, speeddates (voor senioren) en uitgaansmiddagen op de zondag voor 60+singles.